حمل مشتقات نفتی

حمل مشتقات نفتی

حمل مشتقات نفتی

 

توجه به نقش عمده مشتقات نفتی در تامین سوخت و تهیه انرژی ، این محمولات اهمیت ویژه ای برای کشورها دارد. بیش از ۵۰ درصد نفت خام تبدیل به بنزین شده و در حقیقت حدود ۷۰ درصد نفت خام نیز برای جابجایی و حمل و نقل، تبدیل و مصرف می‌شود. با توجه به ماهیت حساس و خطرناک مشتقات نفتی حمل اینگونه مواد، تخصص و امکانات و مجوزهای خاصی را میطلبد.

حمل مشتقات نفتی عمدتا توسط تانکرهای مخصوصی انجام میگیرد که این مواد را در برابر عوامل محیطی از جمله گرما و سرما و باد و باران و همحنین زنگ زدگی محفوظ میدارد.

شركت حمل و نقل بين المللي نوارا  ترابر آسیا با دارا بودن نیروهای متخصص و شعب فعال و امکانات پیشرفته و استاندارد و همچنین با بهره گیری از دانش روز، توانایی حمل مشتقات نفتی از جمله گازوئیل، نفت سفید، وبنزین وقیرو نفت کوره ،نفت خام، نفتا از / به ایران به کشورهایی چون عراق، کردستان عراق، افغانستان، پاکستان، ارمنستان وسایر کشورها میباشد.

شركت حمل و نقل بين المللي نوارا  ترابر آسیا بودن تجربه ، تبحروتخصص خاص در زمینه خدمات ترانزیت سوخت و صادرات مشتقات نفتی منجمله گاز ال پی جی ، قیر ، گازوییل ، نفت سفید ،نفت سیاه ، نفت کوره ،مازوت ، بنزین سوخت جت ، روغن پايه , روغن های روان  آماده ارایه خدمات می باشد .